Yaşam
  • 30.3.2020 21:21

Karantina'dan kaçan Zülfü Livaneli Bodrum'a gitti

Nagehan Alçı'dan bomba Zülfü Livaneli iddiası! Karantinadan kaçtı mı?
Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Zülfü Livaneli'nin ABD’de koronavirüs kaptığı halde ülkeye dönünce hastaneye gitmediğini ve döndüğünde 14 gün karantinada kalmayıp Bodrum’a gittiğini burada da çok sayıda insana temas ettiğini iddia etti.

Ünlü sanatçı Zülfü Livanli geçtiğimiz haftalarda koronavirüs iddialarını yalanlamış ardından tedavi olup iyileştiğini söylemişti. Habertürk yazarı Nagehan Alçı da "Ne zaman Kovid-19 oldu? Hangi tarihte ve nerede tedavi edildi? Livaneli’ye hiç test yapıldı mı ve herhangi bir şekilde hastaneye yattı mı? Bu süreçler ne zaman tamamlandı?" sorularını sordu ve ortaya muammalı bir tablonun çıktığını söyledi.

İşte Alçı'nın "Zülfü Livaneli hastalığını gizledi mi? Karantinadan kaçtı mı?" başlıklı bugünkü yazısından bir bölüm:

Ünlü sanatçı Zülfü Livaneli’nin ailesiyle beraber koronavirüs kaptığı ve virüsü mağlup ettiği haberi dün her yerde vardı.

“Eşim, ben ve arkadaşlarım tedavi gördük. Tamamen iyileştik. Türkiye’ye döndük. Şu anda test sonuçlarımız negatif ama yine de evden çıkmıyoruz” diyordu yayınlanan metinde.

Ancak aynı Livaneli 19 Mart günü koronavirüse yakalandığı yönündeki haberleri yalanlamış ve sağlık durumunun iyi olduğunu söylemişti.

Peki o halde ne zaman Kovid-19 oldu? Hangi tarihte ve nerede tedavi edildi? Livaneli’ye hiç test yapıldı mı ve herhangi bir şekilde hastaneye yattı mı? Bu süreçler ne zaman tamamlandı?

MUAMMALI TABLO

Bu soruların peşine düşünce ortaya muammalı bir tablo çıkıyor…

Medya camiasında iyi bilindiği gibi Zülfü Livaneli’nin hayattaki en yakın dostlarından biri önce Sabah sonra Vatan-Milliyet gazetelerini yönetmiş olan gazeteci Zafer Mutlu’dur.

Yazının tamamını okumak için tıklayın

Güncellenme Tarihi : 30.3.2020 21:31

İLGİLİ HABERLER