Gündem
  • 7.11.2020 13:38

Karısını, oğlunu ve kızını vurup öldürdü

Ankara'da baba cinneti: Eşi ve iki çocuğunu silahla öldürdü

Ankara’nın Keçiören ilçesinde oğlu ile yaşadığı tartışma sonrasında cinnet getiren bir baba, eşini, kızını ve oğlunu silahla vurarak öldürdü. Olaydan yarım saat sonra Yunus polisleri tarafından yakalanan Adem Ö, Cinayet Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi.

Alınan bilgiye göre, Bağlum'daki bir evden silah sesleri geldiği ihbarı üzerine polis ekipleri söz konusu adrese gitti. Savcılık talimatıyla kapıyı kırarak içeri giren polis, evde 3 kişiyi başından vurulmuş halde buldu.

Yapılan incelemede 3 kişinin de öldüğü belirlendi.

YARIM SAAT SONRA YAKALANDI

Görgü tanıklarının beyanları üzerine, kısa süre önce evden ayrıldığı öğrenilen Adem Ö'nün yaklanması için çalışma başlatıldı. Yaklaşık yarım saat sonra Yunus polisleri tarafından yakalanan Adem Ö, Cinayet Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi.

OĞLU İLE TARTIŞIYORMUŞ

Katil zanlısı Adem Ö'nün ilk beyanında, oğlu Selahattin Ö'nün Kovid-19 nedeniyle cezaevinden tahliye edildikten sonra aynı evde yaşamaya başladıklarını söylediği, zaman zaman aralarında tartışma yaşandığını ifade ettiği öğrenildi.

Yaşanan son tartışmada Selahattin Ö'nün kendisini darbettiğini öne süren Adem Ö, temin ettiği ruhsatsız silahıyla oğlu Selahattin Ö, eşi Nefik Ö. ve kızı Seher Ö'yü vurarak öldürdüğünü söylediği belirtildi.

 

İLGİLİ HABERLER