Yaşam
  • 18.4.2024 11:52

Metin Akpınar'ın yemediği halt kalmamış

Annesi tarafından terk edilen daha sonra devlet koruması altına alınan ve ardından evlat edinilen Metin Akpınar'ın evlilik dışı dünyaya gelen ikiz kızları Duygu ve Sevgi Nebioğlu, yıllar sonra magazin gündemine bomba gibi düştü. Babasına her sözünde sitem eden ve suçlamalarda bulunan ikizlerden Duygu Nebioğlu, uzun süredir ortaya çıkmayan annesini bulmak için Müge Anlı'ya başvurdu.

Son dönemlerde magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Metin Akpınar'ın geçtiğimiz aylarda evlilik dışı ilişkiden Duygu ve Sevgi Nebioğlu adında ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı.

Metin Akpınar kızları

Metin Akpınar kızları

 

35 yıl boyunca kızlarını saklayan ve babalık görevini yerine getirmeyen Akpınar'ın kızlarının henüz iki aylıkken Antalya'daki bir köyde bakıcı kadına bırakıldığı, Çocuk Esirgeme Kurumu'nda devlet korumasına alındıktan sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alındığı öğrenilmişti.

Metin Akpınar ve kızları Duygu ile Sevgi Nebioğlu

Metin Akpınar ve kızları Duygu ile Sevgi Nebioğlu

METİN AKPINAR'IN KIZI BABASINA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Babasına dava açarak gerçekleri ortaya çıkaran Duygu Nebioğlu, geçtiğimiz aylarda DNA testi ve mahkeme kararıyla 82 yaşındaki Akpınar'ın öz kızı olduğunu kanıtladı. Akpınar hakkında sustuklarını yıllar sonra bir bir ortaya döken Duygu Nebioğlu, verdiği bir röportajda şöyle konuşmuştu:

"Benim adim Duygu Nebioğlu, 88 yılında Antalya'da yaşama tutundum. 94 yılında Nebioğlu ailesi tarafından evlat edinildim. Ailem tarafından topluma kazandırılmak için başlayan serüvenimin devamında biyolojik ailemin ve soy ağacımın merakına düştüm. Bu düşünce beni Türk toplumuna mâl olmuş Sayın Metin Akpınar'a ulaştırdı, henüz 21 yaşında üniversite öğrencisi iken gerçeklerin karşında yoğun şaşkınlık hissiyle, hayranı olduğum sanatçının biyolojik babam olmasının mutluluğunu ne yazık ki yaşayamadım. Aldığım yetersiz sevgi nedeniyle beni bağırana basmakta zorlandığı için ağır travmalar yaşadım bu sebeple saygı değer avukatlarıma ulaştım"

Duygu Nebioğlu

Duygu Nebioğlu

METİN AKPINAR'IN SON HAMLESİ KIZINI ÇILDIRTTI

Konuya dair sessizliğini bozan Metin Akpınar ise ilk olarak kızlarını kabul ettiğini, nüfusuna alacağını söylemiş ve eşi Göksel Akpınar'dan da özür dilemişti. Kızlarıyla bir araya gelen Akpınar'ın bu hamlesi geçmişin izlerini silmek olarak yorumlansa da ünlü isim verdiği sözleri tutmadı ve hatta kızının fakirlik belgesini iptal ettirmek için harekete geçti.

AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ!

Akpınar'ın fakirlik belgelerinin iptalini istediğini duyunca öfkeden deliye dönen Duygu Nebioğlu ise sosyal medya hesabından zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Babasına sert bir sitemle yüklenen Nebioğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Bazıları zenginliği sahil lokantalarında 40 taşınad ayaklarında bağlı ıstakozu yiyebilmeyi zenginlik sanar. Gayrimenkullerini zenginlik sanar, borsa oynamayı, Suadiye'de bina yıkıp dikmeyi zenginlik sanar, etrafında yalakaların olmasını zenginlik sanarlar. Yatlarına gariban kızları almayı hamile bırakmayı zenginlik sanar.. Siz önce zenginliğin ne olduğunu öğrenin. Sonra fakirlik belgemin iptalini isteyin Akpınarlar."

ŞİMDİ DE ANNESİNE YÜKLENDİ

Babasının fakirlik belgesinin iptalini istemesiyle öfkeden deliye dönen Nebioğlu, şimdi de yıllarca ortaya çıkmayan annesi Suphiye Orancı'ya yüklendi. Yalnızca baba Akpınar tarafından değil annesi tarafından da yıllarca yok sayılan ve terk edilen genç kadın, gözlerden uzak kalan Orancı'ya seslendi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Nebioğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Mücadeleme tam gaz devam edeceğim. Bu davanın zaten kazananı benim, hatta öz annem. Kendi ortada olmasa da. Severek çıkmak istemedi, mahkeme onu da çıkartacak ortaya”

ANNESİNİ BULMAK İÇİN MÜGE ANLI'YA BAŞVURDU!

Hızını alamayan Nebioğlu, annesini bulmak için soluğu Müge Anlı'da aldı. "Annemi bulmak için Müge Anlı'dan yardım istiyorum. Ancak onun bulabileceğine inanıyorum. Gerekirse onun programına çıkarım. Müge Anlı'yı 15 yaşımdan beri takip ediyorum. Çok güveniyorum ona." ifadelerini kullanan Nebioğlu, Müge Anlı ile Tatlı Sert'in 17 Nisan tarihli bölümüne katıldı. 

Annesi ile en son 2010 yılında, babasının Metin Akpınar olduğunu yeni öğrendiği zamanlarda görüştüğünü anlatan Duygu Nebioğlu, hayatta olduğunu bildiği annesiyle bir araya gelmek istediğini ifade etti. 4 kız kardeşi olduğunu dile getiren Nebioğlu, annelerinin Almanya'da olduğunu bildiklerini açıkladı. 

Hayatını kaybeden anneannesinin sır küpü olduğunu belirten Nebioğlu, annesinin anneannesi tarafından ajanslara götürüldüğünü ve hatta İbrahim Tatlıses'in filminde oynadığını ilk kez anlattı. Metin Akpınar ve annesinin tanışma hikayesini de anlatan genç kadın, ikilinin geçmişinin bir trafik kazasına dayandığını söyledi.

Güncellenme Tarihi : 18.4.2024 11:54

İLGİLİ HABERLER