Medya
  • 31.8.2022 22:15

Müge Anlı yolcu otobüslerinin sapık muavinini deşifre etti

Müge Anlı’da sapık muavin dehşeti

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te şaşkına çeviren anlar yaşandı. Ayşe Bağcı, otobüste tanıştığı muavine kaçtı. Muavin, "Ayşe koltuğunu yatırırken bakıştık aşık olduk" ifadelerini kullandı. Muavinle ilgili ortaya atılan iddialar ise mide bulandırdı. Buna göre muavinin; 14 yaşındaki bir kızı taciz ettiği, bebekli bir kadın yolcunun ise çorabını çıkarttığı anlaşıldı. İşte Türkiye'nin konuştuğu olayın detayları…

Müge Anlı'daki Ayşe Bağcı olayı nedir? "Cinlerim var" diyen Mücahit isimli  adamla ilgili tek tek itiraf geldi

Müge Anlı'da inanılmaz bir olay yaşandı. İddialara göre; 24 yaşındaki Ayşe Bağcı, otobüs yolculuğunda muavin Mücahit ile tanıştı. Genç kadın, daha sonra evli olan bu kişiye kaçtı.

Müge Anlı'yı şaşırttı! 'Ben üç harflilerle evliyim' - Norm Haber

TÜRKİYE MÜGE ANLI'DAKİ OLAYI KONUŞUYOR
Ayşe'nin ailesi ise Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katıldı. Gözü yaşlı anne-baba kızlarına "Evine dön" çağrısı yaptı.

MUAVİN MÜCAHİT: "KOLTUĞU İNDİRİRKEN AŞIK OLDUK"
Canlı yayına katılan muavin ise "Otobüste tanıştık. Ayşe uyuyordu. Dik olan koltuğunu aşağıya indirirken Ayşe korktu. Elimi tuttu. O an bakıştık. Aşık olduk" ifadelerini kullandı. Aile ise kızlarının kaçırıldığını ve şiddet gördüğünü anlattı.

ŞOFÖR SERKAN: "KADIN YOLCULARI TAKİP EDİYOR"
Bugünkü canlı yayına katılan otobüs şoförü Serkan Bey ise "Bu kişi kadın yolcuları kandırmak için takip ediyor. Kimin nereye gittiğini, nerede kaldığını takip ederdi. Bu kadını da Trabzon'a getirtiyor ve kandırıyor. Bu kişi herkesi dolandırıyor. Zaten işe girdiğinde hemen atılıyor. Millet bundan usanmış" diye konuştu…

"KİRALIK KATİLE BAŞVURDUM"

İsmini vermek istemeyen bir izleyici ise şunları söyledi: "Ben şu an evliyim. Bu kişi benim görüntümü aldı. İstanbul'a yolculuk yapıyordum. O esnada tanıştık görüştük, Trabzon'a gittik. Apart evde benim görüntümü almış. Beni daha sonra para için tehdit etmeye başladı. 'Görüntüleri ailene gönderirim' dedi. 'Seni vururum' diyordu. 10 bin lira vermek zorunda kaldım. Görüntüleri almak için kiralık katile bile başvurdum. Ayşe de benimle aynı şekilde biliyorum" diye konuştu.

"KOCAM DUYARSA…"

Yayına bağlanan kadın ise "Şu an evliyim. Kocam duyarsa evliliğim bozulur. Bekar olsaydım şikayetçi olurdum" yanıtını verdi.

14 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNA TACİZ: SÜTYENİNİ DÜZELT

Öte yandan muavinin 14 yaşındaki bir kız çocuğunu da taciz ettiği iddia edildi. Canlı yayına katılan bir izleyici, şu açıklamaları yaptı: Bir ay önce kız kardeşim beni ziyarete geliyordu.

Bu şahıs otobüste muavinmiş. Öncesinde 'Seninle çay içelim' demiş. Elinden telefonunu alıp sosyal medyadan kendisini eklemiş mesajlar atmış. Kardeşime, 'Sütyenini düzelt' demiş. Kız kardeşim bana daha sonra söyledi. Firmayla görüştüm. İşten çıkarılacağını söylediler" diye konuştu.

"ÇORABIMIN ÇIKTIĞINI GÖRDÜM!"

Başka bir kadın izleyici ise "Ben Diyarbakır'dan Adana'ya giderken sandalet giymiştim benim bir bebeğim var. Bize bir koltuk arkaya geçmemi söyledi. Ayağımı öne uzatmıştım. Sabaha karşı sandaletimin ve çorabımın çıktığını gördüm. Ben tekme attım direkt. Otobüsü durdurdum. Sonra şoförle şikayete gittik" şeklinde konuştu.

Güncellenme Tarihi : 31.8.2022 21:21

İLGİLİ HABERLER