Gündem
  • 30.3.2020 21:59

Müge Anlı'dan doktorlara skandal sözler

Koronavirüs salgınının etkili olduğu ülkemizde doktorlar, büyük bir mesai harcayarak çalışmalarını sürdürüyor. Doktorların alkışlarla destek verildiği şu dönemde, sunucu Müge Anlı'dan tepki çeken bir çıkış geldi.

Sunucu Müge Anlı'nın doktorlar hakkında sarf ettiği sözler tepkilere yol açtı. Migren ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede arabada iğne olmak istediğini, ancak bunun doktorlar tarafından kabul görmediğini belirten Müge Anlı'nın "Sonra diyorlar ki doktorlara iyi davranın" şeklindeki sözleri sosyal medyada büyük tepki çekti.

Türkiye koronavirüsle mücadele ederken, sağlık çalışanları gece gündüz demeden çalışıyor.

Migren hastalığı olduğunu söyleyen ve sürekli acile gittiğini belirten Müge Anlı, koronavirüs bulaşabilir endişesiyle hastanede değil de arabada iğne olmak istediğini fakat doktorların bunu tedbiren kabul etmediğini anlattı.

"Sonra diyorlar ki doktorlara iyi davranın"

İğne yaptıramadığını belirten Müge Anlı doktorların tavırlarından memnun olmadığını "Sonra diyorlar ki doktorlara iyi davranın" ifadelerini kullandı.

Anlı devamında arabada migren iğne olmasını kabul etmeyen doktor için "İnşallah sen de birgün böyle bir migren ağrısı çekersin ve aynı tavırla karşılaşırsın" dediğini anlattı.

Sosyal medyadan tepki yağdı

Sosyal medya kullanıcıları ve sağlıkçılar ise bu sözlerin ardından sosyal medyada kampanya başlattı.

Binlerce sosyal medya kullanıcısının 'mügeanlıözürdile' hashtagi ile attığı tweetler sonrası konu trend topic listesinde bir numaraya kadar da yükseldi.

Arabasında İğne Yaptırmak İsteyen Müge Anlı'nın Canlı Yayında ...

Güncellenme Tarihi : 30.3.2020 21:40

İLGİLİ HABERLER