Medya
  • 29.5.2021 14:49

Müge Anlı'nın aradığı kadının ölüsü bulundu!.. Katil itiraf etti

Müge Anlı'da aranan Fatma Öz'den acı haber! Sevgilisi korkunç cinayeti itiraf etti

Müge Anlı programında araştırılan Fatma Öz'ü (44) erkek arkadaşı Bahri M.'nin (42) tabancayla vurarak öldürüp, gömdüğü ortaya çıktı. 4 gün önce intihara kalkışan Bahri M., hastanedeki ifadesinde Fatma Öz'ü öldürdüğünü ve taşlık bir alana gömdüğünü itiraf etti.

Kayıp Fatma Öz'ün cesedi bulundu - tg mobile

Gürün ilçesinde eşinden boşanan Fatma Öz, 20 Nisan'da ortadan kayboldu. Malatya'nın Darende ilçesinde yaşayan ailesinin kayıp başvurusu üzerine polis ekipleri çalışma başlattı. İlçede fırın işleten Bahri M. ile ilişkisi olduğu öne sürülen Fatma Öz'ün son görüldüğü yerler incelendi, telefon numarasından teknik takip yapıldı.

Fatma Öz'ü canice öldürülen Bahri Maraşlı, işlediği cinayetin detaylarını  anlattı - Son Dakika Magazin

İNTİHAR GİRİŞİMİNİN ARDINDAN İTİRAF ETTİ

Ailesi, Fatma Öz’ün bulunması için Müge Anlı'nın programına çıktı. Öz ile ilişkisi bulunduğu ileri sürülen Bahri M. de programa katıldı. Çelişkili bilgiler veren Bahri M., 25 Mayıs'ta İlçe Devlet Hastanesi önünde silahla intihara kalkıştı. İlk müdahalesi yapılan Bahri M., Sivas'taki bir hastaneye sevk edilerek tedaviye alındı. Bahri M. hastanede alınan son ifadesinde Fatma Öz'ü tabancayla öldürdüğünü ve ilçe yakınlarındaki Kavak köyü yakınlarında, taşlık bir alana gömdüğünü itiraf etti.

Kayıp kadının cesedi bulundu yaklaşık 40 gündür kayıp olan fatma öz'ün  cesedi sivas'ın gürün ilçesi kavak köyü yakınlarında gömülü olarak bulundu  - Sivas Haberleri

Bunun üzerine harekete geçen ekipler, Bahri M.'nin ifadesi doğrultusunda bu bölgede yaptığı aramada, Fatma Öz'ün üzeri taşlarla kapatılmış cesedini buldu. Yapılan incelemenin ardından Öz’ün cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin morguna kaldırıldı.

Son dakika: Müge Anlı'da aranan Fatma Öz'den acı haber! 40 gün sonra cesedi  gömülü

Tedavisinin ardından gözaltına alınan Bahri M.'nin sorgusunun sürdüğü bildirildi.

İLGİLİ HABERLER