Asayiş
  • 30.1.2007 11:00

OKUL ÇATISINDA DEHŞET SAÇTI

Avcılarda, belediye ekiplerince büfesi kaldırılan bir şahıs, aynı yere başkasına ait bir büfenin açılmasına kızarak eline aldığı bıçak ve kiremitle bir okulun çatısına çıktı.


Avcılar'da Kenan Aktürk'e ait büfe 15 gün önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekiplerince kaldırılmıştı. Kaldırılan büfenin sahibi, aynı yere başkasına ait bir büfe açılmasına kızarak eline aldığı bıçak ve kiremitle okulun çatısına çıktı. Etrafına tehditler savuran Aktürk, belediye ekiplerine yeni kurulan büfenin yıkılmasını aksi takdirde çatıdan inmeyeceğini belirtti. "Benim ekmeğimle oynamasınlar, ben günde 10 milyon lira kazanarak aileme bakıyordum" diyen Aktürk'ün tepkisi üzerine belediye ekipleri yeni kurdukları büfeyi kaldırmak zorunda kaldı.

Polis merkezine götürülen Aktürk, "15 gün önce benim burada bir büfem vardı, belediye ekipleri tarafından büfe kaldırıldı. Büfemde belediye otobüs bileti ve kontur satıyordum. Benimkini kaldırdılar, şimdi yerine bir başka şahısa bir büfe açtılar. Madem yeni büfe açacaklardı benimkini neden kaldırdılar" dedi.

Güncellenme Tarihi : 24.3.2016 22:29

İLGİLİ HABERLER