Dünya
  • 10.11.2016 00:02

Robert De Niro'dan yılın kıvırması

ABD Başkanlık seçimlerine sayılı günler kala Cumhuriyetçi Parti adayı Donald Trump aleyhine çok sert sözler sarf eden ve "Onun yüzüne yumruk atmak isterdim" diyen ünlü oyuncu Robert De Niro, seçim sonuçlarından sonra yaptığı açıklamada geri adım attı.

ABD başkanlık seçiminden sonra 'Jimmy Kimmel on Wednesday night' isimli talk show programına katılan De Niro'ya Trump için söyledikleri hatırlatıldı ve "Hala Trump'a yumruk atmak istiyor musun?" sorusu yönetildi.

ARTIK YUMRUK ATAMAM

De Niro, gelen soru üzerine "Artık Trump'a artık yumruk atamam o bir ABD başkanı" dedi. Trump'a değil ama makama saygı duyduğunun altını çizen ünlü oyuncu fikrini değiştirmesinin altınadaki nedenin de bu olduğunu belirtti. De Niro, "Belki Obama bir araya geldiklerinde ona (Trump) bir yumruk atar" sözleriyle de stüdyoda eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu.

SANIRIM TAŞINMAK ZORUNDA KALACAĞIM

Sunucunun Trump'ın De Niro'nun sahibi olduğu restoranlara girip giremeyeceğini sorması üzerine ünlü aktör, "Bu güzel bir soru" dedi ve İtalyan vatandaşlığı bulunduğunu hatırlatarak "Sanırım oraya taşınmak zorunda kalacağım" ifadesini kullandı.

De Niro sonuçlar ile ilgili görüşleri sorulduğunda ise "iyi hissetmiyorum" yorumunda bulundu.

Robert De Niro, başkanlık seçimleri öncesinde vatandaşların sandığa gitmesini sağlamak amacıyla düzenlenen "Geleceğin İçin Oy Ver" (#VoteYourFuture) adlı kampanya çerçevesinde hazırlanan videoda Trump aleyhine çok sert sözler sarf etmişti.

İLGİLİ HABERLER