Medya
  • 27.2.2024 01:07

Ronaldinho, Survivor'a katılmak için bakın kaç lira aldı

Ronaldinho, Survivor için kaç para aldı? Acun Ilıcalı konuk etmişti...

İspanyol devi Barcelona formasıyla bir döneme damga vuran Ronaldinho'nun (43), 'Survivor All Star 2024'e katılması herkesi şaşırtmıştı. Brezilya basınında yer alan haberlere göre; ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Brezilyalı efsane için kesenin ağzını açtı. Dünyaca ünlü eski futbolcu Ronaldinho'ya ödendiği iddia edilen dudak uçuklatan rakam sosyal medyayı salladı. 

Ronaldinho, Survivor için kaç para aldı Acun Ilıcalı konuk etmişti...

Bu sezon 'All Star' formatında ekranlara gelen Survivor'ın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz hafta gerçekleşen ada konseyinde büyük bir sürprize imza atmış ve fenomen yarışmaya dünyaca ünlü bir ismin konuk olacağını açıklamıştı.

 Ronaldinho Gaocho'nun Survivor 2024'e katılması Türkiye'de olduğu kadar Brezilya'da da gündem oldu. Brezilya spor basını, Acun Ilıcalı'nın çok izlenen programında boy gösteren eski futbolcu için övgü dolu yorumlarda bulundu. 

DÜNYA FUTBOLUNA DAMGA VURDU! 

Ronaldinho, All Star'daki ayak tenisi ve futbol maçında sergilediği performanslarla büyük seyir zevki sundu. Eski futbolcunun rövaşatası ise Survivor izleyicisini; Paris Saint Germain, Barcelona ve Milan döneminde futbolseverlere yaşattığı o muazzam zamanlara götürdü.

 YETENEĞİNDEN HİÇBİR ŞEY KAYBETMEMİŞ 

Ronaldinho, dünya genelinde hâlâ çok sevilen ve popülerliği koruyan bir isim olduğunu kanıtladı. 43 yaşındaki Brezilyalı yıldız, yeşil sahalara veda etmesinden yıllar sonra da yeteneğinden hiçbir şey kaybetmediğini de göstermiş oldu. 150 BİN DOLAR İDDİASI

'150 BİN DOLAR' İDDİASI! 

Brezilya'da ayrıca Ronaldinho'ya, Survivor All Star 2024'e katılması için ne kadar ücret ödendiği konuşuluyor. Acun Ilıcalı'nın, dünyaca ünlü eski futbolcuya 100 ila 150 bin dolar (yaklaşık 3 milyon TL-4.5 milyon TL) arasında bir ödeme yaptığı iddia edildi.

 

Güncellenme Tarihi : 27.2.2024 01:12

İLGİLİ HABERLER