Gündem
  • 31.5.2023 23:14

Sakallı ve çarşaflıları CHP'ye satan Karamollaoğlu Fatih Erbakan'a hain dedi

Temel Karamollaoğlu: Çocukları Erbakan Hocamızın emanetine ihanet etti
Seçim sonrası kameraların karşısına geçen Temel Karamollaoğlu, Yeniden Refah Partisi'nin aldığı oyla ilgili gelen bir soru üzerine, "Erbakan Hocamızın emanetine ihanet ettiler. Babasına ihanet eden AK Parti'ye gitti, onlarla hareket etti. Biz elbette onların durumunu da değerlendiririz" dedi.

Seçimin ardından ilk kez konuştu: Sonuçlardan çıkaracağımız dersler var

Karamollaoğlu seçimin ardından ilk kez kameraların karşısına geçti.

Seçim süreciyle ilgili konuşan Karamollaoğlu, "Bizim de bu seçim sonuçlarından çıkaracağımız dersler var. Artılarımız olduğu kadar eksilerimizi de dürüst ve samimi bir şekilde masaya yatıracağız. Milli görüş siyaseti yarım asırdı net ve açık olmuştur. Bundan sonra da ittifak ve koalisyon yapmaktan çekinmeyeceğiz. Tarihi bir eşikte hakikate hürmetten yana olduk. Yeni dönemde TBMM'de sorumluluk üstlendik." dedi.

Karamollaoğlu, konuşması sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Çocukları Erbakan Hocamızın emanetine ihanet etti"

"Şu anda çok erken bir değerlendirme. Biz suni çıkışlara itibar etmeyiz. Erbakan hocamız, Saadet lideri olarak veda etti. çocukları maalesef Erbakan Hocamızın emanetine ihanet ettiler. Babasına ihanet eden AK Parti'ye gitti, onlarla hareket etti. Biz elbette onların durumunu da değerlendiririz. Erbakan hocamızın sözlerini ezberleyip ekranlarda söylemek onun yolunda olmak demek değildir."

Güncellenme Tarihi : 2.6.2023 11:15

İLGİLİ HABERLER