Spor
  • 26.8.2009 13:37

ŞENER: TARİHTE OLMAYACAK PROJELER GELİŞTİRİYORUZ

TRABZON - Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, kendisinin ve yönetiminin, Trabzon'un tarihinde olmayacak olan projeler geliştirmeye çalıştıklarını belirterek, ''Üç büyük kulüple yarışacak boyutta Trabzonspor yönetmek, çok kolay bir iş değil'' dedi.
Şener yaptığı açıklamada, amaçlarının sadece Trabzonspor'a ek gelir kaynakları sağlamak olduğunu belirterek, dünkü kongreye işaretle, şöyle dedi:
''Trabzon'da ya da başka bir yerde Trabzonspor kulübüne tahsis edilecek, yani kiraya verilecek yerlerin, 10 yıldan daha fazla bir süreyle büyük kuruluşlara verilerek gelir sağlanmasını amaçlayan bir istekti bu. Bizim yönetim kurulu olarak zaten 10 yıllık bir yetkimiz var. Fakat uluslararası büyük kuruluşlar, kira kontratlarını 15 yıldan aşağı yapmak istemiyorlar. Biz bunun için istiyorduk. Çok da önemli bir şey değil. Vermeyebilirsin.''
Kongrede yaşanan gerginliğin kişisel nedenlerden çıktığını ve Trabzonspor'a yakışmadığını ifade eden Şener, "Bazılarının kulüple olan alışverişlerinden, bazılarının yönetime girip çıkmasından, kişisel nedenlerden dolayı Trabzonspor'a yakışmayacak, hareketleriyle şık olmayan bir kongre ortaya çıktı. Bunu da fazla uzatmanın bir anlamı yoktu ve geri çektik. Bizi gerçekten üzdü. Ben ve arkadaşlarım Trabzon'un tarihinde olmayacak olan projeler geliştirmeye çalışıyoruz. Şevkin kırılmaması lazım" diye konuştu.
Trabzonspor Kulübü Başkanı olarak tek amacının takımın geleceğine katkı sağlamak olduğunu ifade eden Şener, ''Ben sadece hizmet etmek istiyorum. Bizim de mutlaka hatalarımız vardır. Bu işleri yapmak moral işidir. Çok mu moralliyiz, değiliz. Kırgın mıyız, evet kırgınız'' dedi.

İLGİLİ HABERLER