Bilim
  • 31.1.2007 05:49

ŞİMDİ TIKLAYIN, SEVGİLİNİZİ BİR SİTEYLE SEVİNDİRİN!..

Sevdiğine sıra dışı bir Sevgililer Günü hediyesi vermek isteyenler Azbuz.com’da buluşuyor. Azbuz.com’a girerek sevgilinize özel bir site hazırlayın; sitenizi yazılar, şiirler, fotoğraflar, videolarla süsleyin; bu 14 Şubat’ı unutulmaz yapın! Üstelik, en iyi siteyi hazırlayan, sevgilisiyle romantik bir akşam yemeği kazanıyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde ne hediye alacağını bilmeyenlerin imdadına Azbuz.com yetişiyor. Azbuz.com’a girip sevgilisine özel bir site hazırlayanlar, bu sıra dışı hediye ile 14 Şubat’ı unutulmaz yapıyor. Ayrıca en iyi siteyi hazırlayan Azbuz.com üyesi, İstanbul’un en seçkin mekanlarından birinde sevgilisiyle beraber romantik bir Sevgililer Günü yemeği kazanıyor.

 

Sevgilinize özel Azbuz.com sitesini dilediğiniz gibi hazırlayın. Yazılarla, şiirlerle süsleyip; fotoğraf ve videolar yükleyerek sevdiğinize unutulmayacak bir Sevgililer Günü hediyesi armağan edin. Sevdiğinizi mutlu etmek için alışveriş merkezlerini dolaşmanıza, eşe dosta akıl danışmanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey Azbuz.com’a üye olmak ve sitenizin içeriğini dilediğiniz şekilde belirlemek. Üstelik, Azbuz.com’a üyelik ücretsiz.

 

Sevgisini bu sıra dışı hediyeyle göstermek isteyen âşıklar ayrıntılı bilgiye www.azbuz.com adresinden ulaşabiliyor.

Güncellenme Tarihi : 24.3.2016 22:28

İLGİLİ HABERLER