Spor
  • 30.3.2020 18:45

Süper Lig'de Play-Off mu yapılacak? Bakan açıkladı

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, liglerin bir süre ertelenme kararı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Şu an play-off tartışılan bir konu değil" dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, "Kararlar Bilim Kurulu'nun önerileri ile alınır. Şu an play-off tartışılan bir konu değil." dedi.

Liglerin ne zaman başlayacağız sorusuna Bakan Kasapoğlu "net tarih şu an için belli değil" dedi.

İşte açıklamalarından öne çıkanlar;

Ligler ne zaman başlayacak?

"Liglerin ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Net bir tarih vermek takdir edersiniz ki şu an doğru değil. Bu günleri elbette aşacağız. Sporcularımızdan örnek tavır ve tutumlar görüyoruz. Bu bizi bir dayanışma ruhuyla ayakta tuttu.

Play-Off düşüncesi yok

Kararlar Bilim Kurulu'nun önerileri ile alınır. Şu an play-off tartışılan bir konu değil.

Fatih hocayla görüştüm

Fatih hocayla görüştüm. Abdurrahim ve Göksel beyle de görüştüm. İnşallah her biri de en güçlü şekilde dönecektir. Sağlık durumları her geçen gün iyiye gidiyor.

Şu an 21 bin 700 vatandaşımızı yurtlarımızda ağırlıyoruz

Sporda üreten bir dönemi hazırladık ve hazırlamaya devam ediyoruz. Bizim sporcularımız çok yetenekli. Şu an 21 bin 700 vatandaşımızı yurtlarımızda ağırlıyoruz. Karantina süreci geçtikten sonra yurtlarımızda öğrencilerimiz yine yerlerini alacaklar. Bu tesislerin milletimize bu zorlu süreçte ev sahipliği yaptığını görmek ayrıca memnuniyet verici."

Güncellenme Tarihi : 30.3.2020 17:47

İLGİLİ HABERLER