Asayiş
  • 28.9.2016 12:18

Üsküdar'da kazı başladı, yeni silahlar bulundu

Üsküdar'da yaklaşık 250 adet kuru sıkı tabancanın bulunduğu boş arazide polisin incelemesi yeniden başladı. Sabahın ilk ışıklarıyla olay yeri inceleme ekipleri, silahların bulunduğu araziye geldi.

Üsküdar Burhaniye Mahallesi 4.Murat Sokak üzerinde bulunan boş bir arazide dün bir ihbar üzerine yapılan kazı çalışmasında yaklaşık 250 adet işlevini yitirmiş kuru sıkı tabanca bulunmuştu.

Olayla ilgili inceleme başlatan polis, gece çalışmaları sonlandırmıştı.  Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte polis ekipleri yeniden kazı çalışmasının yapıldığı araziye geldi. Olay yerin inceleme ekipleri, herhangi bir delilin gözden kaçmaması için alanda tekrar çalışma başlattı.

YENİDEN TABANCA VE TABANCA PARÇALARI BULUNDU

Burada metal dedektörlerle çalışma yapan polis ekipleri, bölgeye iş makineleri istedi. İş makinelerinin de gelmesiyle bölgede kazı çalışmaları da yeniden başladı. Çalışmalarda tabancalar ve tabanca parçaları ele geçirildi.

Ele geçirilen malzemeler olay yeri inceleme ekipleri tarafından delil torbalarına konarak, incelenmek üzere emniyete götürüldü.

 

Üsküdar'da kazı başladı, yeni silahlar bulundu

Güncellenme Tarihi : 28.9.2016 12:20

İLGİLİ HABERLER