İstanbul Kartal'da korkutan yangın

16.10.2016 - 10:16

İstanbul'un Kartal ilçesinde saat 06.00 sıralarında bir türkü evinde henüz bilinmeyen nedenden dolayı yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın, türkü evin yanında bulunan sekiz katlı binaya sıçradı. Yaralı ve can kaybının olmadığı yangında büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

Bir iş merkezinin terasında bulunan türküevinden alevlerin yükselmesi üzerine vatandaşlar durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelenKartal, Maltepe, Üsküdar, Yakacık itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Yangın, türkü evinin bitişiğinde bulunan 8 katlı başka bir binaya da sıçrayınca binada bulunanlarkendi imkanları ile kendilerini sokağa attı. Büyük panik yaşayan bina sakinleri itfaiye ekiplerinin yangını söndürmesini izledi.

Yangın nedeniyle sokağa çıkan bazı vatandaşlar ise olayı cep telefonlarıyla görüntüledi. Yaklaşık bir saat süren çalışmaların ardından yangın kontrol altına alındı. İtfaiye ekipleri yangının çıkışı nedenini araştırıyor.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.