Aracına sıkışan çakalı görmedi ve...

Aracına sıkışan çakalı görmedi ve...
17.9.2017 - 00:08

Kanada'da Georgia Knox isimli bir kadın otomobilinin önünde sıkışıp kalan çakalla her şeyden habersiz 35 kilometre boyunca gitti.

Kanada'nın Alberta kentinde bir kadın Sabah işe gitmek için arabasıyla yol açıktı. Tam o sırada aniden önüne çıkan bir çakala çarptı.

Duyduğu çatırdı sebebiyle hayvanı öldürdüğünü, hatta üzerinden geçip çiğnediğini düşündü.  Ancak trafik ışıklarında durana kadar hiç bir şeyden haberi yoktu.

Yoldaki bir kadının kendidini uyardığını söyleyen Georgia Knox, hayatının en inanılmaz anıyla karşı karşıya kaldı. Araçtan indiği sırada aracın içine göçmüş halde kendisine bakan bir çakal gördü.

Olayın bir mucize gibi olduğunu anlatan kadın "35 kilometre onunla gitmiştim. Oradan çıkması için hemen bir uzmandan yardım aldım. Ufak yaralarla onu kurtardık" dedi.

Çakal arabanın altına sıkıştı

Haberin Fotoğrafları
Aracına sıkışan çakalı görmedi ve... Aracına sıkışan çakalı görmedi ve... Aracına sıkışan çakalı görmedi ve... Aracına sıkışan çakalı görmedi ve...
Haberin fotoğrafları için tıklayınız
DÜNYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;