AKP'Lİ BAŞKANI YAKAN SEKS KASEDİ

AKP'Lİ BAŞKANI YAKAN SEKS KASEDİ
18.6.2008 - 09:09

Antalya'nın Finike İlçesi'nde, AKP İlçe Başkanı İsmail Katkıcı'nın, cinsel ilişkiye girdiği sırada kaydettiği görüntülerle kendisine şantaj yaptığını ileri süren 48 yaşındaki A.T., savcılığa suç duyurusunda bulundu. Görevinden istifa eden, evli ve 3 çocuk babası Katkıcı ise siyasi rakiplerinin kendisine tuzak kurduğunu iddia etti.

Finike'de AKP İlçe Başkanlığı görevini yürüten İsmail Katkıcı(41), 9 Haziran'da görevinden istifa etti. İstifa gerekçesini o zaman ‘sağlık sorunu’ olarak açıklayan Katkıcı, dün ise siyasi bir komploya kurban gittiğini ve buna daha fazla alet olmamak için görevinden istifa ettiğini açıkladı. Katkıcı, Finike'nin Sahilkent Beldesi'nde oturan, seracılıkla uğraşan A.T'nin, “İsmail Katkıcı bana şantaj yapıyor. İlişkimizi, ‘Daha sonra seyrederiz’ diye kameraya çekti. Görüntüleri istediğimde ise ‘Ben Sahilkent'te belediye başkan adayıyım. Bu ilişkimizi birine söylersen görüntüleri herkese yayarım’ dedi” iddialarıyla savcılığa başvurduğunu kaydeden Katkıcı, aslında kendisinin asılsız iddialarla tehdit edildiğini öne sürdü. Katkıcı, adı geçen kadının savcılığa yaptığı suç duyurusundan bir gün önce, kendisinin karakola rahatsız edildiğine dair dilekçe verdiğini belirtti.(VATAN)

Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;