Olin Antep'te kazandı

9.11.2013 - 21:32

Royal Halı Gaziantep, Mutlu Akpınar'ın 3'lüğüyle maça hızlı başladı. Konuk takım ise Reha ile peş peşe 3'lük basketlerle karşılık verdi ve ilk 5 dakikayı Olin Edirne 17-13 önde tamamladı. Royal Halı Gaziantep, Stevic'le rakibine karşılık vermeye çalıştı ancak rakibini durduramadı ve ilk periyotu Olin Edirne 31-25 önde bitirdi.

İkinci periyotta da ev sahibi Royal Halı Gaziantep daha derli toplu bir görüntü sergiledi. Sertaç Şanlı ve Kudrautsau'nun basketleriyle aradaki farkı kapattı. Olin Edirne ise Tapoutos'un elinden bulduğu sayılarla aradaki farkın açılmasını önledi ve devre 47-45 ev sahibi takımın üstünlüğüyle tamamlandı.

Üçüncü periyotta Olin Edirne, Washington ve Francis'in attığı sayılarla üstünlüğünü korudu. Royal Halı Gaziantep ise Burel ve Borovnjak'ın basketlerine rağmen farkı kapatamayınca konuk takım periyotu 68-67 önde geçti.

Maçın son periyotunda da üstünlüğünü koruyan Olin Edirne, salondan 88-83 galip ayrıldı.


Royal Halı Gaziantep: 83 - Olin Edirne: 88
Salon: Şahinbey Karataş

Hakemler: Murat Biricik, Kağan Büyükçil, Uğur Özen

Royal Halı Gaziantep: Burell 14, Erden Eryüz, Serhat Büker, Mutlu Akpınar 12, Murat Göktaş 4, Stevic 16, Serkan Erdoğan 6, Emre Bayav, Borovnjak 17, Sertaç Şanlı 2, Kudrautsau 9, Can Uğur Öğüt 3

Olin Edirne: Arin Soğancıoğlu, Washington 33, Tapoutos 18, Ufuk Gürgen 2, Mehmet Azmi Turgut, Reha Öz 14, Caner Ercan, Erol Can Çinko, Kerem Hotiç, Berkay Sahillioğlu, Francis 16, Barış Güney 5

1. Periyot: 25-31

Devre: 47-45

3. Periyot: 67-68
 

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Necmi Kurucu
   • Melek Baritoğlu
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.