İşte FOX TV'yi yıkacak FETÖ belgesi

İşte FOX TV'yi yıkacak FETÖ belgesi
30.10.2017 - 22:55

Hrant Dink suikastında derin bağlantıları ortaya çıkan ve Pensilvanya ile direkt temaslı olduğu saptanan Ercan Gün'e FOX TV sahip çıkmaya devam ediyor. FETÖ'cü Ercan Gün'ün adı Fatih Portakal'ın sunduğu Fox ana haberin künyesinde yer alıyor. Fox TV FETÖ'cü Gün'e maaş vermeye devam ediyor.

FETÖ'nün medyadaki isimlerinden FOX TV Haber Müdürü Ercan Gün'ün gerçek yüzü gün gün ayrıntılarıyla ortaya çıkıyor. FETÖ'nün medyadaki gazeteci görünümlü tetikçilerinden Gün'ün Hrant Dink cinayetindeki rolü apaçık deşifre oldu. Gün, FETÖ üyeliğinden tutuklandı. Emniyet ve adliyedeki FETö mensuplarıyla yakın temas halinde olan Gün, örgüt adına algı operasyonlarını yürütüyordu...

FETÖ-FOX TV İŞ BİRLİĞİ
FETÖ'nün FOX TV ile işbirliği de halen devam ediyor. Tescilli FETÖ militanı Ercan Gün'e sahip çıkan FOX TV, Gün'ün işine son vermeyerek maaş ödemeye devam ediyor. Fatih Portakal'ın sunduğu Fox Ana Haberin künyesinde, Ercan Gün'ün ismi "Haber Planlama Müdürü" olarak yer alıyor.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na ulaşan rapora göre Ercan Gün'ün kullandığı her iki telefonda da FETÖ'nün kripto haberleşme sistemi olan Bylock yüklendiği tespit edilmişti.

“Gazeteci mi dediniz? Hadi oradan!

 

 

 
MEDYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;