ÜNLÜ RADYOCU EVİNDE ÖLÜ BULUNDU!.. ÖLÜM NEDENİ KELEPÇE Mİ?

23.4.2010 - 10:05

Midesine kelepçe taktıran ünlü radyocu evinde ölü olarak bulundu.

MİDESİNE kelepçe taktıran ve Reco Baba olarak bilinen ünlü radyocu Recep Kaya Baydurcan, evinde ölü bulundu. Baydurcan'nın zayıflama uğruna midesine kelepçe taktırdığı ve 25 gün önce ameliyatla kelepçeleri aldırdığı öğrenildi.
Daha önce birçok radyoda DJ'lik yapan ve son olarak Park FM'de program yapan ve ‘Reco Baba’ lakabıyla tanınıp bilinen Recep Kaya Baydurcan, Ankara Eryaman'daki evinde ölü bulundu. Sabah saatlerinde eve gelen arkadaşları tarafından cansız halde bulunan Baydurcan'ın cenazesi, Keçiören Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı.

ÖLÜM NEDENİ KELEPÇE Mİ?
Aşırı kilolarından rahatsız olan Baydurcan zayıflamak için midesine kelepçe taktırdığı öğrenildi. Baydurcan'ın 25 gün önce Gazi Üniversitesi Hastanesi'nde ameliyatla midesindeki kelepçeleri aldırdığı ve ardından rahatsızlandığı belirtildi. Baydurcan'ın ameliyattan sonra birkaç kez rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Yalnız yaşayan Baydurcan'ın midesine taktırdığı kelepçenin mide kanamasına yol açması nedeniyle hayatını kaybettiği ileri sürüldü. Arabesk müzik dinleyicilerin sevgili Reco Baba'sının kesin ölüm nedeni ise yapılacak otopsinin ardından netlik kazanacak.
Recep Kaya Baydurcan'ın canezesinin yarın Cuma namazının ardından Karşıyaka mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi. Bu arada DJ Baydurcan için arkadaşları internette bazı sosyal paylaşım sitelerinde sayfa açarak taziyelerini illetti.

Yorumları Oku (2)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
 • ÜCRETSİZ
  9.10.2011

  Önce ücretsiz ilaçlarımız vardı onu yokettiler,sonra ücretsiz katkı vermediğimiz hastahanelerimiz vardı onuda yok ettiler, onca sene ödediğimiz primler vardı onu yokettiler, şimdi onlar ailecek bedava sağlık hizmeti alıyorlar biz keriz gibi sağılıyoruz.Gençler ücretsiz sağlık hizmeti istese iki yıl hapislerde çürüyor, aKP nin yetimlerden alıp mazlumlara verdiği ileri demokrasisi sağolsun,bugün bir zalim dünya lideri daha yıkıldı sıra benim ülkemde.

 • xxxl 34
  6.10.2011

  sizden pek hayırlı haber gelmez hastaların neyini kısıtlayacaksınız,biraz bala kovanı görüyorsunuz.bundan 2 ay önce tomoğrafi çekildi bir yakına bende gittim ve ver 50 tl dediler verdi. emekli maaşını aldığında 90 tl si kesildiğini gördü,ben 1990 senesinde özel hastanede tomografi bulunan hastane görevlisi olarak ve ilk defa ssk ile tomografi anlamasında şimdi para ile 50 tl teminat alıp belgelerini getirdiğinde iade ediyorduk yani hastanın cebinden bir tek lira çıkmıyordu,şimdi bir tomografi için 140 tl çıkıyorsa demek birileri ssk ve devlet güvenceli hastaları satmışlar.buda bu sağlık bakanı diye ortaya çıkan zatın eseridir.

       Hakkımızda/Künye
       • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
       • Kuruluş : 21 Mart 2001
       • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
       • Editörler
       • Necmi Kurucu
       • Melek Baritoğlu
       2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
       Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.