Tolgay Arslan: Aboubakar’a inandık

Tolgay Arslan: Aboubakar’a inandık
20.10.2016 - 01:08

Beşiktaş'ta Napoli karşısında orta sahada başarılı bir oyun ortaya koyan Tolgay Arslan, Vincent Aboubakar'ın iyi futboluna vurgu yaptı.

Beşiktaş’ın orta sahadaki ismi Tolgay Arslan, maçın ardından yaptığı açıklamada, “En güçlü pozisyonlarım aslında 6-8 numara. Bugün 10 numara oynadım. O da avantajım, birçok pozisyonda oynayabiliyorum. Penaltı pozisyonlarını görmedim, bilmiyorum. Ama bence bir tanesi kesinlikle penaltı değil. Aboubakar’ı çok seviyoruz. Büyük bir aileye geldiğinin farkında. Biz ona, o bize inandı. Çok iyi maç çıkardı” dedi.

Tolgay, sözlerine şöyle devam etti:

“Takım olarak çok iyi oynadık, bu bizim için çok önemliydi. Hocanın planını, saha içinde çok iyi uyguladık. İlk yarıda birkaç hata yaptık. Napoli ligde son iki maçını kaybettiği için baskılı başladı. İkinci yarı da ise çok iyi oynadık. Topa sahip olduk. İki penaltı yedik ama sonuçta maçı kazandık. İlk penaltı kesinlikle yanlıştı. Hakem verdi, yapacak bir şey yok. Hatalarımızı analiz etmemiz lazım. Herkes görevini yaptı, savaştı ve 3 puanı aldık.”

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;