Spor
  • 11.7.2009 16:05

BİLD: FENERBAHÇE, RUMMENİGGE VE HOENESS İLE GÖRÜŞTÜ

BERLİN - Alman Bild gazetesinin İnternet sayfasında yer alan haberde , Fenerbahçe yetkililerinin milli futbolcu Hamit Altıntop'un transferi için Bayern Münih'in Yönetim Kurulu Başkanı Karl-Heinz Rummenigge ve takımın menajeri Uli Hoeness ile görüştüklerini belirtti.
Haberde, Fenerbahçe'nin yeni Teknik Direktörü Daum'un, Hamit'i istediği, Fenerbehçe yetkililerinin Rummenigge ve Hoeness ile görüştükleri, görüşmenin sonucunda da transferin mümkün olabileceği, ancak bunun ağustos ayının ortasından önce gerçekleşmeyeceği yönünde sonuç çıktığı ifade edildi.
Fenerbahçe'nin Haziran ayında Hamit için 4,5 milyon Avro'luk somut bir teklif sunduğu belirtilen haberde, Hamit'in henüz tereddüt ettiği ve Bayern Münih'in yeni teknik direktörü Luis van Gaal ile çalışma konusunda iyi şansı olmamasına rağmen şansını yine de kullanmak istediği kaydedildi.
Haberde, Hamit'in başarısızlığa uğraması durumunda transferi onaylaması beklendiği belirtildi.
Daum, Hamit'in ilgilerini çeken bir oyuncu olduğunu, takımı güçlendireceğini belirterek, ''Ancak her ne pahasına olsun değil'' dedi.
Haberde, Daum'un sadece Hamit'in peşinde olmadığı, Lucio ve Borowski ile de ilgilendiği kaydedildi.
Bayern Münih'in kadrosunda 27 oyuncu bulundurduğu belirtilen haberde, ancak Van Gaal'in kadrosunda 22 oyuncu artı 3 genç oyuncu istediği, bunun da 5 oyuncunun gitmesi gerektiği anlamına geldiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER