Gündem
  • 21.11.2020 18:27

CHP'nin heykel icraatları!..İmamoğlu yol parasını heykel'e verdi

Yol yapmayan İmamoğlu Heykel yaptı

Bunu da gördük! Salgınla mücadele kapsamında heykel yaptılar

Başakşehir Şehir Hastanesi'nin yolunu ‘imkanımız yok’ gerekçesiyle yapmayan CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bakırköy Belediyesi'nce sağlık çalışanlarına destek için yaptırılan heykel açılışına katıldı.

Bakırköy Belediyesi'nce yeni tip koronavirüs salgını ile mücadele sürecinde hayatını kaybedenler başta olmak üzere, sağlık çalışanlarına atfedilen "Sağlık Çalışanlarına Saygı Anıtı" açıldı.

Anıtın açılması dolayısıyla düzenlene törene, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu katıldı.

HASTANE YOLU 'İMKANIMIZ YOK' GEREKÇESİYLE YAPILMAMIŞTI

Dünyanın sayılı hastanelerinden olan Başakşehir Şehir Hastanesi'nin bağlantı yollarını yapması gereken İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bütçeyi gerekçe göstererek inşaatı durdurmuştu.

İBB YAPAMADI BAKANLIK DEVREYE GİRDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla İstanbul Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi ulaşım hatlarını tamamlamak için Başakşehir Şehir Hastanesi için Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı devreye girdi. Hastanenin bağlantı yolları kısa sürede tamamlanarak milletin hizmetine sunulmuştu.

İLGİLİ HABERLER