Yaşam
  • 28.5.2020 22:18

Esra Erol : Çocuğunu kaybetmem dönüm noktası oldu

Esra Erol'dan bomba itiraflar: Yayını terk etmek istemiş

Atv'de yayınlanan Esra Erol'da programının sunucusu Esra Erol, katıldığı canlı yayında ilginç itiraflarda bulundu. İşte Esra Erol’un günlerce konuşulacak açıklamalarından öne çıkanlar…

YouTube’ta canlı yayınlanan magazin programı “Magazin Noteri”, haftanın üç günü takipçileri ile buluşmaya ve her bölümü ile gündeme gelmeye devam ediyor. Ali Eyüboğlu ile İlkay Buharalı’nın birlikte hazırladıkları programın yeni bölümünde program konuğu ünlü televizyoncu Esra Erol oldu.

İşte Esra Erol’un günlerce konuşulacak açıklamalarından öne çıkanlar…

“BAZEN PROGRAMI BIRAKIP ÇIKIP GİTMEK İSTİYORUM”

Ali Eyüboğlu’nun “Türk toplumunun aile yapısına bu kadar ters yaşayan ve bunu savunabilen insanlara nasıl tahammül edebiliyorsun?” sorusuna Erol: “Edemiyorum aslında” diye cevap verdi.Ve şaşırtan samimi açıklamalarına şu sözler ile devam etti. “Yaklaşık üç yıldır bu formatı yapıyoruz. Yıprandığımı, tahammülsüz bir insan olmaya başladığımı görüyorum. Bazen öyle bir an oluyor ki , o an stüdyodan çıkıp gitmek istiyorum. Gerçekten ‘hoşça kalın sayın seyirciler’ deyip çıkmak istiyorum.” dedi.

BEBEĞİMİ KAYBETMEK DÖNÜM NOKTAM OLDU

9 yaşındaki oğlu İdris Ali’nin ardından ikinci hamileliğini yaşadığını ve karnındaki bebeğini altı aylıkken düşürdüğünü anlatan Esra Erol, bu acı olayın hayatının içsel olarak yaşadığı dönüm noktası olduğunu açıkladı.

Ve konuşmasına şöyle devam etti: “Plansız yaşamanın ne kadar kıymetli olduğunu anlıyorsunuz. Siz geleceği planlıyorsunuz ama hiçbir şey istediğiniz gibi olmuyor. Bir kaderiniz var ve onu yaşıyorsunuz. O bebeği çok istiyordum ve hayatı zorlamamayı öğrendim. Her şey bir anda bozulabiliyor.”

ESRA EROL’U DUYGULANDIRAN SORU: ÇOK YORGUNUM 

İlkay Buharalı’nın “20 yıl önceki Esra Erol ile karşılaşsan ona ne söylersin” sorusuna Erol; “Bu çok duygusal bir soru” dedi ve gözleri dolarak soruya şöyle cevap verdi:“Kendini korudun, korumayı başardın. Kendini kaybetmedin, tebrik ederim der bugünkü halim genç halime. Genç halim ise bana bakıp; ‘seni çok yorgun görüyorum’ der.”

ESRA EROL, KORONA GÜNLERİNDE RESİM YAPMAYA BAŞLADI

Esra Erol resim yapmaya başladığını da “Magazin Noteri”nde açıkladı.

Erol; “Evde kendim ufak ufak resim çalışmaları yapıyorum, bu korona günlerinde çıktı. Akrilik boyalar ile dökme sanatı gibi bir şeyler yapıyorum kendimce” dedi ve yaptığı iki resmi, Ali Eyüboğlu ile İlkay Buharalı’nın ısrarı üzerine Magazin Noteri programında gösterdi.

 

 

 

Güncellenme Tarihi : 28.5.2020 22:23

İLGİLİ HABERLER