Spor
  • 12.8.2022 11:09

Galatasaray taraftarı Ertem Şener'in FETÖ geçmişini ortaya serdi

Ahmet Çakar, Galatasaray yöneticisi Erden Timur hakkında 'tarikat üyesi' iddialarında bulunmuştu.Program arkadaşı Ertem Şener'de Çakar'a destek verdi. Destek vermekle kalmadı Galatasaray kulübünü tehdit etti ve Galatasaray'ın akreditasyonlarını asla iptal edemeceğini belirtip "hadi etsin bakalım" dedi.
İşte bu sözler taraftarı çileden çıkardı.
Galatasaray taraftarı Ertem Şener'in geçmişte FETÖ ile bağını gösteren belgeler yayınlamaya başladı.

Ertem Şener: “Benim Muğla Tarih’ten mezun olmama vesile olan Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı…”

Resim

Resim

 

𝑀𝑒𝑙𝑡𝑒𝑚 𝑇.

 

Fetö mensubu Ertem Şener hakkında gereğinin yapılmasını arz [email protected]
Bir zamanlar ertem Şener’in bir salonda fetö abilerinin hangi okulu kazanacağı iLe ilgili anısını anlattığı sahne aklıma geldi bir anda

Ertem Şener: “Gururla söylüyorum, onurla söylüyorum. Ben bir FEM dershanesi öğrencisiyim, Mahmutbey’de Fatih öğrenci yurdunda kaldım! Sınavdan 3 gün önce hocam bana “Sen Muğla Tarih’i yaz, kazandın!” dedi. Yazdım ve kazandım!”

Ertem Şener hakkında yeni bir iddaa daha. Sayın yetkililer Ertem Şener adlı şahsın fetö terör örgütüyle alakalı iddaalar var. Bu iddiaların incelenmesini istiyoruz.

@TC_HSK @suleymansoylu

Yıllardır Fetö cemaatinin sözde olimpiyatlarında sunuculuk yapan Ertem Şener'in kanalı Beyaz Tv Galatasaray yöneticilerinden biri için cemaat toplantılarında görüldü diye haber yapıyor. Utanmazlıkta son nokta.

Ertem Şener de Fetö Dershanesinden mezun olmuş.

Zamanında Rakı içip Fetö güzellemesi yapan Ertem Şener

Resim

 

Kars Kazı..

Ertem Şenerin fetö bağlantılı twitleri mevcut hakkında inceleme başlatılmalıdır.
Resim

Resim

Resim

Ertem Şener fetö sayesinde çalınan sorularla sınav kazanmış. Ben mi yanlışım. Herşey önceden ayarlanmış. Bu bi itiraf degilmidir

Vaayyyy

@ertemle

demek EKREM DUMANLI HAA FETÖ OKULU HAA VAY HAİN VAY !!!

Galatasaray taraftarı Ertem Şener'e ateş püskürdü! "Sen kimsin hadsiz"

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programının sunuculuğunu yapan Ertem Şener, bir sosyal medya platformu üzerinden yaptığı canlı yayında, "Galatasaray, akreditasyonlarımızı iptal edecekmiş, 'hadi' etsin" ifadelerini kullandı. Bu cümleler Galatasaray taraftarları tarafından tehdit olarak algılandı. Ancak Ertem Şener bu cümlelerin tehdit olmadığını söyledi.

Geçtiğimiz gün Ertem Şener'in moderatörlüğünü üstlendiği canlı yayında konuşan Ahmet Çakar, Galatasaray yöneticisi Erden Timur hakkında 'tarikat üyesi' iddialarında bulunmuştu.

ERDEN TİMUR BİR PROJEDİR"
Çakar, "Erden Timur bir projedir. Galatasaray'ın batıya açılan kapısında şu anda ikinci adam statüsündeki Erden Timur, Cemalnur hanımefendinin tarikatında el öperken gördüm. Videosu var. Özel hayatıdır karışamam. Ama bu ülke cemaatlerden çok çekti. Son 8-10 yılda neler olduğunu herkes biliyor. Sonuçlarını görüyoruz" ifadelerini kullandı.

VİDEOSU ORTAYA ÇIKTI
Galatasaray Başkanvekili Erden Timur'un Cemalnur Sargut'la yan yana olduğu görüntüler de ortaya çıktı. Oda TV'nin yayınladığı görüntülerde Timur'un Cemalnur Sargut'la yan yana durduğu görüldü.

GALATASARAY'DAN CEVAP
Konuya ilişkin resmi açıklama yapan Galatasaray, "Galatasaray Sportif A.Ş Başkan Vekilimiz Sayın Erden Timur hakkında bazı yayın mecralarında yapılan karalama amaçlı, maksatlı ve hiçbir gerçeklik payı olmayan haberleri (!) şaşkınlıkla takip etmekteyiz. Zamanlaması son derece manidar olan bu saldırıların altında yatan gerçeğin; 23. Şampiyonluk yolundaki kararlılığımızdan duyulan korku ve endişe olduğu aşikardır. Galatasaray Spor Kulübü; Başkanından yönetimine, teknik heyetinden futbolcularına, taraftarından tüm camiasına kadar bir bütündür. Bu vesileyle bir kez daha hatırlatmak isteriz ki; bu tür manipülatif haber ve yorumlar bizleri birbirimize daha da fazla kenetler ve Galatasaray kenetlendiği zaman önünde hiçbir güç duramaz" ifadelerini kullandı.

GALATASARAY TARAFTARI AYAKLANDI
Galatasaray taraftarı ise bu yorumlar karşısında oldukça büyük bir tepki gösterdi. Twitter'da 'Beyaz TV'nin akreditasyonları iptal edilsin' kampanyası başlatan sarı kırmızılı taraftarlar ünlü yorumcu ve usta spikeri eleştiri yağmuruna tuttu.

ERTEM ŞENER'DEN OLAY SÖZLER
Ünlü spiker Ertem Şener, bir sosyal medya platformu üzerinden yaptığı yayında, açılan bu etikete cevap olarak, "Akreditasyonlarımız iptal edilecekmiş, 'hadi' etsinler bakalım. 'Hadi' etsinler. Bu tehdit değil. Ama biz sözümüzde durduk. 'Hadi' iptal etsinler. Rica ediyorum" ifadelerini kullandı. Bu cümleler Galatasaray taraftarları tarafından eleştirildi.

İLGİLİ HABERLER