Spor
  • 30.10.2019 11:21

G.Saraylı futbolcular derbi sonrası dansöz oynattı

Pazar günü Beşiktaş'a 1-0 mağlup olan Galatasaray'da bazı futbolcuların derbi sonrası partiye katılması, taraftarların tepkisini çekti.

Süper Lig'in 9. haftasında Beşiktaş ile Galatasaray karşı karşıya gelmiş ve mücadele siyah-beyazlı takımın 1-0'lık üstünlüğüyle sona ermişti.

Derbide kötü bir performans sergileyen futbolcuların maç sonrası partiye katılması ise taraftarları bir hayli kızdırdı.

Sosyal medyaya düşen görüntülerde Babel, Donk ve Lemina'nın bir doğum günü partisine katıldığı ve dansöz oynattığı görülüyor.

Galatasaraylı Futbolcular Beşiktaş Derbisinin Ardından Eğlencede!

DONK'A ÇOCUĞUN İYİ Mİ DİYE SORDULAR

Ayrıca derbi öncesi "Oğlum bugün başarılı bir ameliyat geçirdi ve onun yanında olmalıydım. Bu sebeple bugün derbide sadece tüm kalbim ve inancımla takımımı destekliyor olacağım" diyerek maçta oynayamayacağını açıklayan Donk'un da partide olması sosyal medyada büyük tepki topladı.

Videoda birisinin "Kanka geçmiş olsun. Çocuğun nasıl iyi mi?" dediği duyuluyor.

DONK ÇOCUĞU AMELİYAT OLDUĞU İÇİN OYNAMAMIŞTI

Galatasaraylı Futbolcular Beşiktaş Derbisinin Ardından Eğlencede!

Süper Lig’in 9. haftasında oynanan derbi mücadelesine çocuğunun ameliyatı gerekçesiyle katılmayan Ryan Donk sosyal medyadan açıklama yapmıştı. Ryan Donk, “Oğlum bugün başarılı bir ameliyat geçirdi ve onun yanında olmalıydım. Bu sebeple bugün derbide sadece tüm kalbim ve inancımla takımımı destekliyor olacağım” ifadelerini kullanmıştı. Sosyal medyaya düşen görüntülerde Babel, Donk ve Lemina’nın bir doğum günü partisine katıldığı ve doğum günü organizasyonunda dansözlerinde sahne aldığı görülüyor. Videoda birisinin Ryan Donk’a, “Kanka geçmiş olsun. Çocuğun nasıl iyi mi?”dediği duyuluyor.

GALATASARAYLI TARAFTARLARDAN VİDEO ESKİ TEPKİSİ

Galatasaraylı taraftarlar sosyal medya üzerinde yayılan görüntülere, “Donk’un oğlu ameliyat oldu. İsterse ameliyat olacağından dolayı gününü ailesi ile geçirdi. Yalan haberi bırakın” gibi tepkiler verdi. haber.com olarak yaptığımız araştırmalarda “Mayalicious90” isimli instagram kullanıcısının doğum günü partisi olduğu ve özellikle Ryan Donk ile yakın arkadaş oldukları öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER