Asayiş
  • 26.2.2005 00:12

TRAVESTİ DEHŞETİ!.. 2 GENÇ DEFALARCA BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜ...

 11 yerinden bıçaklanan gençlerden biri sokak ortasında üzerine battaniye örtülmüş halde cansız bir şekilde bulundu. Vücudunun çeşitli yerlerinden 13 bıçak darbesi alan diğer genç ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Emniyet Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, olay merkez Osmangazi İlçesi İntizam Mahallesi Tabak Sokak'ta saat 06:30 sıralarında meydana geldi. 'Defne' takma isimli Selçuk Y.'ye (26) ait evde 2 gencin bıçaklandığı ihbarını alan polis ve 112 ekipleri alarma geçti. Olay yerine gelen Çarşı Polis Merkezi ve Ağır Suçlar Bürosu ekipleri, 11 yerinden bıçaklanan Hakan Kaçan (24) isimli genci, sokak ortasında üzerine battaniye örtülmüş halde cansız bir şekilde buldu.
Evin içinde araştırma yapan polis ekipleri, kimliği belirsiz bir kişinin de ağır yaralı olduğunu fark etti. Sırtından, göğsünden ve vücudunun çeşitli yerlerinden 13 bıçak darbesi alarak ağır yaralanan genç de 112 ekiplerince kaldırıldığı Bursa Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.
Cinayet Bürosu ekipleri, Hakan Kaçan'ın evin içerisinde öldürüldüğünü ve daha sonra sokağa sürüklendiğini belirledi. Görgü tanıklarının ifadesi doğrultusunda ev sahibi olan Defne takma isimli travesti Selçuk Y.'nin olaydan sonra koşarak kaçtığı ortaya çıktı.
Polis, 'adam öldürmeye teşebbüs, mala zarar verme ve polise mukavemet' gibi suçlardan kaydı bulunan Selçuk Y.'yi kısa sürede yakaladı. Ancak Emniyet Müdürlüğü'nde sinir krizleri geçiren Defne takma isimli travestinin ifadesi alınamadı. Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, olayla ilgili başka kişilerin de arandığını bildirdiler. Cumhuriyet Savcılığı da olaya el koyarken, birisinin kimliği henüz tespit edilemeyen 2 gencin cesedi, otopsi için Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Netgazete

Güncellenme Tarihi : 17.3.2016 11:10

İLGİLİ HABERLER