MHP'NİN TV'SİNDE İSYAN ÇIKTI!

MHP'NİN TV'SİNDE İSYAN ÇIKTI!
2.8.2008 - 16:08

4 aydır maas alamayan MHP'nin kanalı Bengütürk'ün 26 personeli Bakırköy 41.Noteri aracılığıyla televizyon yönetimine ihtar çekti. Çalışanlar ayrıca Medyaradar aracılığıyla MHP yönetimine seslendi...

Bengütürk çalışanları sonunda isyan bayrağını çekti. 4 aydır maaş alamayan 26 personel Bakırköy 41.Noteri aracılığıyla tv yönetimine ihtarname gönderdi.İhtarname metinlerinde birikmiş alacaklarının ödenmesini isteyenler arasında 2 haber editörü, bir spiker, yayın yönetmeni, görsel yönetmen, 5 montaj elemanı ile tüm rj elemanları bulunuyor.

Bu arada çalışanlar MHP yönetimine de açık mektup yayınladılar....İşte çalışanların Medyaradar'a gönderdikleri mektup...


GELECEGIN IKTIDARI GÖZÜYLE BAKILAN VE YAPTIGI PROGRAM PAKETLERIYLE HALKTAN OY ISTEYEN MHP'NIN TELEVIZYONU OLAN BENGÜTÜRK TV'YE CANIMIZI DISIMIZE KATARAK ÇALISIYORUZ.ANCAK 4 AYDIR BIZ ÇALISANLAR OLARAK MAASLARIMIZI ALAMIYORUZ.


SEÇIM MEYDANLARINDA HALKIN HAKKINI HORTUMCULARA YEDIRTMEYECEGINI SÖYLEYEN, SEHIT KANLARIYLA SULANAN BU AZIZ VATANIN HER KARISI BIZLER IÇIN KUTSALDIR DIYEN VE MEYDANLARA ÇIKAN ÇALISANLARIN HAKLARI BIR AN EVVEL ÖDENMELI DIYEREK IKTIDARA KAFA TUTAN BIR SIYASI PARTININ ÇALISANI OLMAKTAN UTANIYORUZ. KENDI ÇALISANININ EMEGININ KARSILIGINI ÖDEYEMEYEN BIR SIYASI, NASIL ÜLKEYI DÜZLÜGE ÇIKARTACAK DOGRUSU MERRAK ETMEKTEYIZ. BIZ BENGÜTÜRK TV ÇALISANLARI OLARAK MAASLARIMIZI ALAMADIGIMIZ GIBI BIR DE PARA YOK GIDEN GITSIN KALAN SAGLAR BIZIMDIR DIYEN BIR YÖNETIM ZIHNIYETI ILE KARSI KARSIYAYIZ. AMA BU SÖZLERI NE OSMANLI YENIÇERILERE NE ATATÜRK ÇANAKKALE'DE SEHIT DÜSEN BINLERCE VATAN EVLADINA SÖYLEMEMISTIR. EVINE EKMEK GÖTÜREMEYEN BIZ ÇALISANLARIN BIR ÇOGU EVLERINDEN ATILMAK DURUMDA KALDI. ÖDENMEYEN KREDI KATLARI NEDENIYLE MAHKEMELIK OLDU. ISE GIDIP GELEMEMEKTE. BIRÇOK ÇALISAN EVINE GIDEMEDIGI IÇIN AÇ SUSUZ TV DE KALMAKTA ANCAK TÜM BUNLARIN BILINMESINE RAGMEN NE IHSAN BARUTÇU BEY, NE BASIMIZA MUHASEBECI DIYE TANITILAN TURGAY ÖZBAS NE MHP BIZLERE SAHIP ÇIKMAMAKTADIR. BENGÜTÜRK TV ÇALISANLARININ MAASLARININ ÖDENMESI IÇIN GALATASARAY ADASINDA YAPILAN GECEDE 900 DAVETIYE SATILDI. HER DAVETIYEDE 500 YTL KARSILIGINDA VERILDI. ANCAK GECEYE KATILANLAR GÜLDÜ EGLENDI ULUSAL SANATÇILARA SARKILARINI SÖYLEDILER ANCAK BIZE GELMESI GEREKEN ISTEK PARA MAALESEF ASIL SAHIPLERINE ULASMADI. MHP GENEL BASKANI DIR DEVLET BAHÇELI TV MIZI ZIYARETINDE KENDISINE BU SORUNLARI ILETEMEDIK. ANCAK SÖYLEYEMEMIZ BU KONUNUN KAPALI KALACAGI VE KAMUOYUNDA DA DUYULMAYACAGI ANLAMINA GELMIYOR. BIZLER EVINDE AÇ OTURURKEN KENDI PARALARI ILE GEZILERE GIDEN BIR YÖNETIME ÇALISMAK BIZLERE ARTIK AGIR GELIYOR. BIZLERI BIRÇOK ULUSAL VE BÜYÜK KANALLARDAN ÇESITLI VAATLERLE BENGÜTÜRK TV YE GETIRDILER. KANALIN SAHIBININ MHP OLDUGUNU DUYDUGUMUZDA DA BUNLAR NEFISLI KARAKTERLI ELEMANIN PARASINI ZAMANINDA ÖDEYEN DININE BAGLI VE KUL HAKKINA SAYGI DUYAN BIR PARTI OLARAK BILIYORDUK. SAYIN DEVLET BAHÇELININ SORULARIMIZI DUYDUGU ANDA ÇÖZÜM ÜRETECEGINI VE MAASLARIMIZI ÖDEYECEGINE INANCIMIZ TAM. SÖZLERIYLE ÜLKE SIYASETINI YÖNLENDIREN GÜNDEM OLUSTURAN BIR KISI BILIYORUZ KI ÖDENMEYEN MAASLARLA PARTISINI KAMUYOUNDA KUL HAKKI YIYENLER SÖZÜNÜ SÖYLETMEZ. SEHIT KANLARIYLA SULANAN BU VATAN TOPRAKLARINDA YASAYAN BIZLER VE SIZLER BILIYORUZ KI KOMSUSU AÇKEN KENDISI TOK YATAN BIZDEN DEGIL. PEKI BIZLER SIMDI SIZLERE SORUYORUZ "ÇALISANLARI AÇKEN KENDISI TOK YATAN, ÇOCUKLARINI TATILDEN TATILE GÖNDEREN, ÇALISANININ EMEGININ KARSILIGINI TERI KURUMADAN VERMEYENLER" HANGI DINE MENSUP. BIZLER SADECE MAASLARIMIZI ISTIYORUZ. AMA MAASLARIMIZI VERMEMEK BIZE AIT OLAN PARALARI KENDI CEPLERINDE TUTAN BIR MHP'YE ÜLKE HALKI NASIL INANACAK….

(NOT: BIZLER MHP ILE BU TELEVIZYONDA TANISTIK. ANCAK SUANDA MHP'NIN KANALI BENGÜTÜRK TV YE SIZLERDEN DAHA FAZLA SAHIP ÇIKIYORUZ ÇÜNKÜ 4 AYDIR MAAS ALMADAN ÇALISIYORUZ.)

GÖNDEREN
BENGÜTÜRK ÇALISANLARI
VE AYRILAN PERSONELLER

MEDYA HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;