Gündem
  • 9.6.2024 01:00

Gamze Özçelik ünlü belgeselci Reshad Strik ile evlendi! İşte görüntüler

Sürpriz düğünden ilk görüntüler ortaya çıktı

Umuda Koşanlar Derneği kurucusu ve eski oyuncu Gamze Özçelik dünyaevine girdi. Sık sık Afrika'da yaptığı yardımlarla gündeme gelen Gamze Özçelik'in evlendiği isim ise Türkiye'de de program yapan ünlü bir belgeselci çıktı. Gamze Özçelik, Reshad Strik isimli belgesel sunucusu ile evlendi. Çiftin düğününe ait görüntüler ise sosyal medyaya damga vurgu. 

Umuda Koşanlar Derneği kurucusu Gamze Özçelik ile belgesel sunucusu Reshad  Strik evlendi: Reshad Strik kimdir, kaç yaşında nereli? | Aktüel Haberleri

Gamze Özçelik ile Reshad Strik'in evlenmesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Gamze Özçelik, sürpriz bir nikah ile dünyaevine girdi.

Güzel oyuncu Gamze Özçelik, kariyerinin zirvesindeyken radikal bir karar almış ve şöhretine veda etmişti. Maneviyata yönelen Gamze Özçelik, yaptığı sayısız iyilikle yediden yetmişe herkesin gönlüne taht kurdu. 

Özçelik, Umuda Koşanlar Derneği'ni kurarak yardıma muhtaç pek çok insana kucak açıyordu. Özçelik'in evlendiği isim ise Türkiye'de de yakından tanınıyor.Özçelik, TRT Belgesel'de yayınlanan, 'Ailenin Yeni Üyesi' programıyla sevilen Reshad Strik ile nikah masasına oturdu. 

Umuda Koşanlar Derneği kurucusu Gamze Özçelik ile belgesel sunucusu Reshad  Strik evlendi: Reshad Strik kimdir, kaç yaşında nereli? | Aktüel Haberleri

42 yaşındaki Boşnak asıllı Strik ile düğünden görüntüsü sosyal medyada viral oldu.

Haberi çiftin ortak arkadaşları sosyal medyada yaptığı şu paylaşım ile duyurdu: