KAYNAK : Haber Vitrini
ANKARA - Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Genç Parti'den (GP) 3 Kasım seçimlerine katılacak milletvekili kesin aday listesini açıkladı. Açıklanan listeye göre, GP milletvekili adayları ve seçim bölgeleri şöyle:
Adana İli Seçim Çevresi
01 Ali Çetin Tarcı
02 Remzi Sanrı
03 Mesut Görgün
04 Mustafa Ayçakmak
05 Gökhan Akboru
06 Tülin Özkan
07 Sedat Sadi Önen
08 Ayten Karataş
09 Yusuf Arslan
10 Mehmet Ali Gün
11 Nuri Uğur İlleez
12 Ali Osman Esenyel
13 Sevati Korkmaz
14 Ergun Güvener
Adıyaman İli Seçim Çevresi
01 Gülseren Canpolat
02 Enver Duran
03 Mahmut Yılmaz
04 Ömer Arslan
05 Atilla Rahvan
Afyon İli Seçim Çevresi
01 Mustafa Asım Bozca
02 Ali Erkan Akpınar
03 Abdullah Egeli
04 Hamza Top
05 Abdullah Göbel
06 İbrahim Saki
07 Halit Çetin
Ağrı İli Seçim Çevresi
01 Ömer Yıldız
02 Muhsin Murat
03 Vahyettin Balat
04 Necla Ülker
05 Recai Akkaya
Amasya İli Seçim Çevresi
01 Hazel Selçuk
02 Hasan İpek
03 Hüseyin Kavak
Ankara İli (01) Numaralı Seçim Çevresi
01 Bilgin Yazıcıoğlu
02 Fadime Çek
03 Erol Köse
04 Duran Şakoğlu
05 Ahmet Öztürk
06 Nazım Orhan
07 Hacer Jale Atav
08 Emirhan Özmen
09 Nilgün Nuray Ballı
10 Selim Aydın
11 Şahin Önalan
12 Mehmet Ünal
13 Mehmet Murat Şariç
14 Mustafa Keskin
15 Asım Altun
Ankara İli (02) Numaralı Seçim Çevresi
01 Mehmet Ali Akgül
02 Cahit Çetecioğlu
03 İbrahim Keleş
04 Besim Pehlivan
05 Ali Enver Kayışoğlu
06 Canan Erenözlü
07 Cemal Yüksekkaya
08 Nuran Duymaz
09 Sedat Güler
10 Belgin Saydan
11 Oya Seçer
12 Zafer Ali Aytaç
13 Refika Üngör
14 Alaaddin Yetişen
Antalya İli Seçim Çevresi
01 Orhan Cem Şaşmaz
02 Mustafa Güneş
03 Osman Erkan Saltoğlu
04 Serpil Almas
05 Salih Erkal
06 Gürbüz Çolak
07 Hüseyin Taşçı
08 Gencay Aydoğan
09 Erkan Öztekin
10 Celal Denizer
11 Hayati Andi
12 Murat Gücüm
13 Kerim Şimşek
Artvin İli Seçim Çevresi
01 Yavuz Er
02 Zehra Günseli Akay
Aydın İli Seçim Çevresi
01 Osman Fatih Yılmaz
02 Mahmut Topçuoğlu
03 Ayhan Erikoğlu
04 Cemal İnanöz
05 Mehmet Yılmaz Şahin
06 Nurettin Zeybekoğlu
07 Çiğdem Yalbır
08 Orhan Can
Balıkesir İli Seçim Çevresi
01 Sedat İnal
02 Melek Dingaz
03 Hüseyin Çeşmecioğlu
04 Recep İlcan
05 Ali Ören
06 Yılmaz Yüksel
07 Timur Baloğlu
08 Alaetin Gürel
Bilecik İli Seçim Çevresi
01 Fedahi Ateş
02 Hüseyin Güler
Bingöl İli Seçim Çevresi
01 İlhami Öztekin
02 Yusuf Ziya Aydan
03 Mevlüt Kocaaslan
Bitlis İli Seçim Çevresi
01 Yavuz Özdemir
02 Cüneyt Tunç
03 Necati Sarı
04 Sezer Güngör
Bolu İli Seçim Çevresi
01 Ahmet Yılmaz
02 Neşe Taşlı
03 Ahmet Karademir
Burdur İli Seçim Çevresi
01 Mehmet İnal
02 Zehra Yallı
03 Arif Hikmet Ermiş
Bursa İli Seçim Çevresi
01 İsmail Yavuz Onursal
02 Bahadır Çek
03 Ercan Akyıldız
04 Mahmut Bozkurt
05 Ceyla Bizimcan
06 Metin Daşdelen
07 Ali Genç
08 M. Akif Yalın
09 Nuran Coşkungüler
10 Dinçer Akyel
11 Nail Zeybek
12 Mehmet Soniş
13 Nejat Karalar
14 Hüseyin Melih Gökmenoğlu
15 Mustafa Orhan Fıratlı
16 Kadir Semih İncedayı
Çanakkale İli Seçim Çevresi
01 Mehmet Hamdi Kaya
02 Şükrü Erdemir
03 Cahit Yılmaz
04 Saliha Kara
Çankırı İli Seçim Çevresi
01 Serdar Yumak
02 Nihat Okçu
03 Meliha Gürbüz
Çorum İli Seçim Çevresi
01 İsmail Çam
02 Filiz Özçalık
03 Fikret Bezgin
04 Veysel Gök
05 Erkan Ayçam
Denizli İli Seçim Çevresi
01 Süleyman Dönmez
02 Turan Özen
03 İlkim Süalp
04 Yaşar Kayrakçı
05 Ayşe Erdoğan
06 Kadir Karakaya
07 Mehmet Çakmakçı
Diyarbakır İli Seçim Çevresi
01 Mehdi Tanaman
02 Ramazan Çimen
03 Veysel Göz
04 Nezahat Turhan
05 Nizamettin Yavuz
06 Mahmut Saran
07 Şeyhmus Elik
08 Mehmet Kaya
09 Hasan Balaban
10 Seyfettin Akın
Edirne İli Seçim Çevresi
01 Mecit Erol
02 Murat Kartopu
03 Savni Karakoç
04 Şükrü Şentürk
Elazığ İli Seçim Çevresi
01 Pirhasan Doğan
02 Ayhan Erhan Köroğlu
03 Mustafa Ulusoy
04 Fahrettin Arar
05 Mustafa Adnan Özdem
Erzincan İli Seçim Çevresi
01 Bekir Ağaoğlu
02 Sinan Velioğlu
03 Sema Erkan
Erzurum İli Seçim Çevresi
01 Sadrettin Balaman
02 Yavuz Çiftçi
03 Uğur Aydın
04 Mürsel Polat
05 Koncagül Özdemir
06 Öner Kaya
07 İlhan Kartal
Eskişehir İli Seçim Çevresi
01 Nihat Eldem
02 Asuman Yurdagül
03 Gülay Cihan
04 Aydeniz Sanal
05 Temel Aydın
06 Ahmet Ali Uğuz
Gaziantep İli Seçim Çevresi
01 Reha Ferhun Gülü
02 Ökkeş Özoğlu
03 Mustafa İncearık
04 Muzaffer Bakır
05 Ahmet Boy
06 Güzide Gültekin
07 Müzeyyen İçdoğan
08 Abdurrahman Gök
09 Şerif Kaplan
10 Selahattin Yılmaz
Giresun İli Seçim Çevresi
01 Kenan Öner
02 Osman Tuncer
03ab Ali Ören
06 Yılma İhsan Özgün
04 Mehmet Yavuz
05 Mehmet Soner Orman
Gümüşhane İli Seçim Çevresifab Fedahi Ateş
02 Hüse
01 Recep Görgülü
02 Ömer Demirci
Hakkari İli Seçim Çevresi
01 Bayram Gültekin
02 Battal Gazi Özçınar
03 İsmet Sarıkaya
Hatay İli Seçim Çevresi
01 Hasan Kabasakal
02 Ahmet Kurtkulak
03 Nedim Söylemez
04 Yüksel Kafadar
05 Mesut Sağır
06 Mürsel Sağlam
07 Osman Tuğrul Sade
08 İrfan Ulakçı
09 İlknur Kayı
10 Ersan Ergür
Isparta İli Seçim Çevresi
01 Taner Oktar
02 Haşmet Çavuş
03 Serpil Çöpelci
04 Musa Gürsel
05 Ruşen Özgül
Mersin İli Seçim Çevresi
01 Mehmet Ertuğrul Başar
02 Hüseyin Onur Akyüz
03 Hacı Ahmet Kaya
04 Mahmut Şentut
05 Nihal Çakmak
06 Abdullah Karaca
07 Adil Bilim
08 Nazire Çaykiter
09 İnci Tekir
10 Sinan Bulur
11 Nermin Bilim
12 Fadime Gürsoy
İstanbul İli (01) Numaralı Seçim Çevresi
01 Sait Selahattin Sakarya
02 Sadık Karagöz
03 Sedat Hayran
04 İsmail Avcı
05 Nihat Şanver
06 Selçuk Narin
07 Arif Ufuk Koyaş
08 Yılmaz Özçelik
09 Yılmaz Demirci
10 Perihan Resuloğlu
11 Tamer Çebi
12 Mehmet Akif Dübek
13 Ayşe Gaye Kızılçam
14 Sadi Teziç
15 Şennur Dede
16 Leyla Şanlığ
17 Süleyman Gürkan Kırcalı
18 Levent Özüayna
19 Mehmet Kalaycı
20 Şenel Güven
21 İsmet Arınç
22 Sabriye Tunalı Başyurt
23 Aysel Kaya
24 Süleyman Haluk Dumlu
İstanbul İli (02) Numaralı Seçim Çevresi
01 Şaylan Çığgın
02 Ali Cenap Ermutlu
03 Dilek Cansevgisi
04 Mustafa Akar
05 Erol Atilla Bozdemir
06 Semra Çoşkuntuna
07 Hakan Kara
08 Hasan Bakkal
09 Fatih Mehmet Aktaş
10 İrfan Çuhadar
11 Tüveyç Mordağ
12 Fevzi Aksoy
13 Oğuz Güner
14 Sevgi Hepgirginer
15 Esat Yardımcı
16 Halil Hanaylı
17 Şahin Aydın
18 Yakup Ilgaz
19 Nilgün Kıray
20 Mustafa Kaplan
21 Selva Kurttaş
İstanbul İli (03) Numaralı Seçim Çevresi
01 Hüseyin Engin Saydam
02 Şükrü Karadağ
03 Metin Öner
04 Duran Dündaroğlu
05 Uğur Alkan
06 Mahli Sağyalavaç
07 Şerafettin Şolt
08 Süheyla Sabuncu
09 Fatma Sürücü
10 Senar Sönmez
11 Ramazan Ağar
12 Ümran Gümrükçü
13 İzzet Doğancan
14 Güven Doğruel
15 İsmail Savaş
16 İrfan Kadakal
17 Hülya Birgül Dede
18 Hüseyin Bülent Selçuk
19 Mehmet Murat Bakırcı
20 Yılmaz Kaplan
21 Mehmet Ata Baytur
22 İrfan Demirci
23 Gülden Öztaş
24 Abdurrahman Ayhan Baysal
25 Semra (Dalkuşu) Temiz
İzmir İli (01) Numaralı Seçim Çevresi
01 Koray Özkaya
02 Ahmet Cevher Kantarcı
03 Nazan Gül Tutluoğlu
04 Cemile Hotin
05 Şevki Kılıçarslan
06 Lalezar Köyağasıoğlus Fedahi Ateş
02 Hüse
07 Şengül Güleç
08 Cemal Sarıcan
09 Hüseyin Türkmen
10 C. Deniz Işık
11 Gülengül Uslu
12 Mustafa Rana İnceler
İzmir İli (02) Numaralı Seçim Çevresi
01 Süleyman Caner Sipahi
02 Ali Yüksel Onural
03 Mustafa Saim Ersoy
04 Kadriye Gezer
05 Abdullah Öz
06 İsmet Kırbıyık
07 Fahri Koç
08 Yaşar Dursun Ateş
09 Şemsettin Güngör
10 Kadriye Çetin
11 Cevriye Kıral
12 Talat Er
Kars İli Seçim Çevresi
01 Tamer Zekeriya Üreyil
02 Münip Dericioğlu
03 Cevdet Nar
Kastamonu İli Seçim Çevresi
01 Hayati Bülbül
02 İhsan İlhan Aslan
03 Münevver Ünaldı
04 Mustafa Mercan
Kayseri İli Seçim Çevresi
01 Cemal Tüfekçi
02 Mehmet Özsoy
03 Erol Dur
04 Samet Canatan
05 Zeki Özbursa
06 Ahmet Bağçovan
07 Alev Aktunç
08 Akkadin Arsav
Kırklareli İli Seçim Çevresi
01 Necati Çevirir
02 İsmail Gökçe Narçın
03 Bilgin Akay
Kırşehir İli Seçim Çevresi
01 Murat Atabey
02 Necla Atasoy
03 Hatice Bahadır
Kocaeli İli Seçim Çevresi
01 Selahattin Bal
02 Kiyasettin Çay
03 Mehmet Çankaya
04 Caner Göçmez
05 Timur Çapulaş
06 Cemal Azmi Keskin
07 Saim Çoban
08 Muzaffer Levent Yapıcılar
09 Ahmet Bilgin
Konya li Seçim Çevresi
01 Aziz Mavi
02 Fatma Sarı
03 Faik Gezgin
04 Mustafa Tece
05 Ahmet Gücüyener
06 Necmiye Arıcan
07 Mustafa Yelgeç
08 Ulviye Şahinkaya
09 İsmail Necmi Özdemir
10 Mehmet Ayrancı
11 Hasan Yıldırım
12 Birsen Öztürk
13 Nezihe Mete
14 Şeref Sağlık
15 Önder Başkaya
16 Erdal Soy
Kütahya İli Seçim Çevresi
01 Mehmet Kılınçarslan
02 Veli Ekin
03 Ali Bozkurt
04 Mustafa Tunç
05 Yusuf Yıldız
06 Serpil Körhasan
Malatya İli Seçim Çevresi
01 Menderes Yanılmaz
02 Turgay Karagül
03 Yüksel Özer
04 Etem Bilgin
05 Fatih Atmaca
06 Turgut Yıldırım
07 Halil Soner Hoşhan
Manisa İli Seçim Çevresi
01 Kayhan Anaral
02 İsmail Gençtürk
03 Mustafa Zeybek
04 Zübeyir Bilgiç
05 Şengül Özgür
06 İsmet Erkul
07 Akın Tunay
08 Ali Ercan Ataman
09 Halil Kıntış
10 Ahmet Tanzer Tepeli
Kahramanmaraş İli Seçim Çevresi
01 Ömer Lütfü Sungur
02 Muhsin Tuna
03 Abdülkadir Üçkardeş
04 Mehmet Aksoy
05 Ökkeş Kar
06 Mustafa Cülfük
07 Ahmet Murat Dinçer
08 Gülengül Şengün
Mardin İli Seçim Çevresi
01 Ahmet Özmen
02 Musa Dölek
03 Fırat Pak
04 Mehmet Selim Solhan
05 Cafer Hacı Abdilkadiroğlulları
06 Vedat Ergin
Muğla İli Seçim Çevresi
01 M. Kemal Ulusu
02 Mustafa Duran
03 Hatice Gülengül Şahin
04 Turan Yıldız
05 Nacettin İlkar
06 Önal Özen
Muş İli Seçim Çevresi
01 Metin Koç
02 Mefharet Yılmaz
03 Remzi Maral
04 Özcan Ermiş
Nevşehir İli Seçim Çevresi
01 Kamil Kaya Yücekent
02 Serpil Çifte
03 Vasfi Erdal Kınalıoğlu
Niğde İli Seçim Çevresi
01 Olcay Başeğmez
02 Hasan Gökçen
03 Recep Akbaş
Ordu İli Seçim Çevresi
01 Erhan Köleoğlu
02 İbrahim Eyigün
03 Hurşit Ziya Öztürk
04 Yılmaz Bodur
05 Ogün Zafer Yavuz
06 Kadir Kuş
07 Osman Yılan
Rize İli Seçim Çevresi
01 Yakup Yılmaz
02 Ali Rıza Yılmaz
03 İlknur Emniyet
Sakarya İli Seçim Çevresi
01 Cem Cengiz Uzan
02 Ufuk İlkiz
03 Turan Sofuoğlu
04 İrfan Kam
05 Tamer Balcı
06 Oğuz Maraşoğlu
Samsun İli Seçim Çevresi
01 Fikret Aşar
02 Hüseyin Şimşek
03 Ahmet Murat Yiğit
04 Melih Uğur Eker
05 Gülsen Küçükay
06 Rahmi Kılıç
07 Saliha Akçagöz
08 Barlas Ürer
09 Ahmet Olaş
Siirt İli Seçim Çevresi
01 Alparslan Sonkaya
02 Nasip Vergili
03 Hasan Erdin Özcan
Sinop İli Seçim Çevresi
01 İsmail Göksu
02 Bekir Eren
03 Ayşe Akbulut
Sivas İli Seçim Çevresi
01 Bahattin Doğan
02 Savaş Çiçek
03 Turan İnanç
04 Cevdet Ata
05 Nurten Açıkgöz
06 Halim Serkan Avşar
Tekirdağ İli Seçim Çevresi
01 Seyhan Türkkan
02 Naci Akyazı
03 Haldun Keresteci
04 Kemal Kaan Aytuğ
05 Ahmet Oğuz Bilecen
Tokat İli Seçim Çevresi
01 Salih Keskinkılıç
02 Cevdet Akçay
03 Duran Koçak
04 Ahmet Türköz
05 Serap Bozdemir
06 Coşkun Şahin
07 Gül İmamoğlu
Trabzon İli Seçim Çevresi
01 Zeyyad Kafkas
02 Ersin Çebi
03 Alper Hacısalihoğlu
04 Mustafa Sarı
05 Nuray Dizdar
06 Erol Uzun
07 Yüksel Kalaycı
08 Ahmet Aydın
Tunceli İli Seçim Çevresi
01 Ali Osman İsen
02 Vedat Şimşek
Şanlıurfa İli Seçim Çevresi
01 Abdülkadir Kamik
02 Faruk Mevlütoğlu
03 İrfan Kılıç
04 Haşim Şehirli
05 Mehmet Kartal
06 Sevim Birden
07 Mustafa Haki Ülgen
08 Fatma Ortakçıer
09 İ. Halil Sansak
10 Mehmet Nakışlı
11 Halil İslamtürk
Uşak İli Seçim Çevresi
01 Yılmaz Ergil
02 Mehmet Uzun
03 İsmail Gücer
Van İli Seçim Çevresi
01 Hüsnü Direk
02 Mehmet Baş
03 Eşref Uçak
04 Cebrail Ürem
05 Habib Gülaçar
06 Hüsnü Acar
07 Adil Oruç
Yozgat İli Seçim Çevresi
01 İbrahim Coşar
02 Mustafa Nail İşbilen
03 Mehmet Murat
04 Osman Bahardea
05 Faruk Nafiz Masafiroğlu
06 İbrahim Karagöz
Zonguldak İli Seçim Çevresi
01 Yaşar Yemelek
02 Nuran Onan
03 Ahmet Özdemir
04 Gülay Tokgöz
05 Feray Topaloğlu
Aksaray İli Seçim Çevresi
01 Kazım Mutlu
02 Ahmet Haluk Uğuroğlu
03 Hacı Ersin Elma
04 Erdoğan Ateş
Bayburt İli Seçim Çevresi
01 Ali Karabudak
02 Ergun Sezer
Karaman İli Seçim Çevresi
01 Hasan Fehmi Aksekioğlu
02 Kemalettin Pınar
03 Halime Aslı Kafalı
Kırıkkale İli Seçim Çevresi
01 Erdal Deniz
02 Emre Akkaya
03 Saliha Yıldız
04 Yavuz Mutluay Yılmaz
Batman İli Seçim Çevresi
01 Veysi Kutbaş
02 Osman Gündüz
03 Dursun Yiğit
04 Remzi Çakar
Şırnak İli Seçim Çevresi
01 Belli Saltan
02 Mustafa Bayram
03 Duran Demir
Bartın İli Seçim Çevresi
01 Bahri Ay
02 Hacı Gölbucaklı
Ardahan İli Seçim Çevresi
01 Muhamed Ali Nalbant
02 Kemalettin Öztürk
Iğdır İli Seçim Çevresi
01 Necdet Nurten
02 Ali Rıza Bedir
Yalova İli Seçim Çevresi
01 Beyzat Berraksu
02 Hüseyin Babaeker
Karabük İli Seçim Çevresi
01 Safiye Sarıkaya
02 Ali İnal
03 Cihan Taş
Kilis İli Seçim Çevresi
01 Ali Coşkun Uygun
02 Hayrettin Canpolat
Osmaniye İli Seçim Çevresi
01 Osman Nuri Aybaba
02 Necla Karataş
03 Hikmet Kılıç
04 Ahmet Nazmi Kayacan
Düzce İli Seçim Çevresi
01 Hasan Serdar Bilir
02 Mehmet Yavuz
03 Aydın Ferih Maradit
Güncellenme Tarihi : 16.3.2016 18:13