Gündem
  • 17.4.2019 11:42

Ali Nesin'den flaş Kadir Mısıroğlu açıklaması!

Ali Nesin, yoğun bakımda olan Kadir Mısıroğlu'na ilişkin bir açıklama yaptı. Nesin, "Sosyal medyada, Kadir Mısıroğlu'na laikler tarafından yapılan sözüm ona espriler tüylerimi diken diken ediyor. Hiç utanmaları yok" dedi.

Matematikçi Ali Nesin, yoğun bakımdaki Kadir Mısıroğlu’na yöneltilen sert eleştirilere tepki gösterdi. Nesin, "Kadir Mısıroğlu, bu ülkenin renklerinden biridir. Helal olsun adama ve eğer varsa, öldüğünde Allah gani gani rahmet eylesin" dedi.

Ali Nesin'den flaş Kadir Mısıroğlu açıklaması! ile ilgili görsel sonucu

Aziz Nesin'in oğlu matematikçi Ali Nesin, geçen günlerde yoğun bakıma alınan Kadir Mısıroğlu'na yöneltilen eleştirilere tepki gösterdi.

Nesin sosyal medya hesabında “Kadir Mısıroğlu yoğun bakımda ve muhtemelen ölüm döşeğinde. Sosyal medyada laikler tarafından yapılan sözüm ona espriler tüylerimi diken diken ediyor. Hiç utanmaları yok. Bunların her tarafı laik olsa ancak şeriata neden olabilirler! Kadir Mısıroğlu, bu ülkenin renklerinden biridir. Helal olsun adama ve, eğer varsa, öldüğünde Allah gani gani rahmet eylesin” mesajını paylaştı.

Kadir Mısıroğlu’nun durumu iyiye gidiyor

'Vefat ettiğine dair çıkan haberler yalan'

Öte yandan Nurullah Mısıroğlu da Kadir Mısıroğlu’nun öldüğü yönündeki iddialarına yanıt verdi.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Mısıroğlu, “Üstadımızın durumu düne nazaran çok daha iyi elhamdülillah. Vefaat ettiğine dâir haberler ‘YALAN’dır” ifadelerini paylaştı.

Yorumlar (1)

  • - kadir

    e normal ikisi de yunan hayranı

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER