İngiliz takımları Meireles'i istiyor

23.6.2014 - 14:34

Fenerbahçe’nin Dünya Kupası’ndaki temsilcilerinden Portekizli Raul Meireles, İngiliz takımlarının ilgisini çekmeye devam ederken, başarılı oyuncunun İstanbul’dan ayrılmayı düşünebileceği öğrenildi.

Fenerbahçe’nin Dünya Kupası’ndaki temsilcilerinden Portekizli Raul Meireles, İngiliz takımlarının ilgisini çekmeye devam ederken, başarılı oyuncunun İstanbul’dan ayrılmayı düşünebileceği öğrenildi.İngiltere’den West Ham United ve Sunderland takımlarıyla adı anılan 31 yaşındaki futbolcu, kariyerinde son kez prestijli bir ligde oynama şansı yakalayacak olmasından dolayı ayrılmaya sıcak bakıyor.

Fenerbahçe’ye Dünya Kupası’ndan sonra ulaşacak olan herhangi bir teklifte sarı-lacivertli takım rakamdan hoşnut kalırsa, Meireles’in Premier Lig’de oynamaya sıcak baktığı ve kariyerinin son yıllarında yeniden İngiltere’ye dönebileceği ileri sürüldü.

STAR ÖZEL HABER

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.